Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 11 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

11 Mayıs En Hamarat Benim puanları açıklandı. FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Meral yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Meral kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Meral kimdir? En Hamarat Benim Canlı Puan Durumu 11 Mayıs 2022.

En Hamarat Benim Meral Kimdir?

En Hamarat Benim de bu haftanın üçüncü gün yarışmacı olarak bugün yarışacak olan Fatma Meral Bektaş’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. En Hamarat Benim de bu hafta dikkat çeken isimlerden biri Fatma Meral Bektaş kameralara yaptığı açıklamada ”Temizim düzenliyim bir evin camları temiz değilse o ev benim için temiz değildir. Mutfakta çok iyim o kadar iyim ki oğlumu da aşçılık lisesine gönderdim. Alışılmışın dışında yemekler yapar sunumlar yapmayı severim” dedi.

  • Aslen İzmitli
  • 51 Yaşında
  • Emekli
  • 16 Yıllık evli

En Hamarat Benim Puan Durumu 11 Mayıs

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Fatma Meral Bektaş yarıştı. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Fatma Meral Bektaş’a verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Aleyna Hanım: 3 Puan
  • Yonca Hanım: 3 Puan
  • Rukiye Hanım: 4 Puan
  • Didem Hanım: 3 Puan

Fatma Meral Bektaş Toplam Puan: 13

En Hamarat Benim 192. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 10 Mayıs Salı Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler