Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 12 Mayıs Perşembe Puanları

12 Mayıs Perşembe En Hamarat Benim de bugün Aleyna hanım yarıştı. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Aleyna kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Aleyna kim? En Hamarat Benim 12 Mayıs Perşembe puanları sonucunda Aleyna hanım kaç puan aldı? 12 Mayıs Perşembe En Hamarat Benim bugün canlı puan durumu güncellenen yazımızla anı anında sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Puan Durumu 12 Mayıs

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 194. bölümün de güzelliğiyle dikkat çeken Aleyna hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Aleyna Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Aleyna hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Aleyna Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Fatma Hanım: 3 Puan
  • Yonca Hanım: 3 Puan
  • Rukiye Hanım: x Puan
  • Didem Hanım: 3 Puan

Aleyna Toplam Puan: 9 Puan

En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? İnstagram Hesabı

En Hamarat Benim 193. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Mayıs Perşembe Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler