Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 2 Mayıs 2022 Puan Durumu (Zehra)

2 Mayıs Pazartesi En Hamarat Benim de Zehra yarıştı. Bu haftanın ilk günün de dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Zehra bugün kaç puan aldı? FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En Hamarat Benim de Zehra kim? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Zehra hangi yemeği yaptı? Kadir Ezildi Zehra’ya kaç puan verdi? En Hamarat Benim yeni bölümüyle bugün sizlerle.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Türkiye’nin en sevilen sunucusu Kadir Ezildi ile bugün ekranlara gelen En Hamarat Benim yarışmasında bu haftanın ilk günün de Zehra hanım yarıştı. Konuşmasıyla ve öz güveniyle bu haftanın dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Zehra evde ne kadar hamarat olduğunu ekran başındaki izleyenler ve diğer yarışmacılara gösterdi. Kadir Ezildi tarafından temizlik taramasından tam not alan Zehra mutfakta da döktürdü. Program sonunda diğer yarışmacılar tarafından yorumlanan Zehra’ya verilen puanlar şöyle;

  • Başak Hanım: 3 Puan
  • Rabia Hanım: 3 Puan
  • Esma Hanım: 2 Puan
  • Derya Hanım: 3 Puan

Zehra Toplam Puan: 11

En Hamarat Benim 186. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: Geçen Hafta En Hamarat Benim Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler