Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 4 Mayıs 2022 Puan Durumu (Rabia)

4 Mayıs En Hamarat Benim puan durumu açıklandı mı? FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Rabia yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Rabia kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Rabia kimdir? En Hamarat Benim Canlı Puan Durumu 4 Mayıs 2022.

En Hamarat Benim Rabia Kimdir?

En Hamarat Benim de bu haftanın üçüncü gün yarışmacı olarak bugün yarışacak olan Rabia Karakoç’u puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. En Hamarat Benim de bu hafta tek erkek yarışmacı olarak dikkat çeken Rabia Karakoç yaptığı açıklamalarda ”Hamarat dediğiniz zaman parmakla gösterilen kişi benim. Temizimdir olmakta zorundayımdır çünkü iki tane çocuğum var. Mutfakta gerçekten iyimdir yani yemeğimi yiyen mutlaka bir daha evime misafir olup yemeklerimin tadına bakar. Birinci olup madalyayı da büyük ödülü de alıp evime döneceğim.” dedi.

  • Kocaeli Darıca da Yaşıyor
  • Aslen Kastamonulu
  • 6 Yıllık Evli
  • 2 tane çocuğu var
  • Ev Hanımı
  • 26 Yaşında

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Rabia yarıştı. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Rabia hanıma verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Başak Hanım: 2 Puan
  • Zehra Hanım: 2 Puan
  • Esma Hanım: 3 Puan
  • Derya Hanım: 2 Puan

Rabia Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 188. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim Puan Durumu 3 Mayıs 2022 (Derya)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler