Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 6 Mayıs 2022 Puan Durumu, Kim Kazandı?

En Hamarat Benim 6 Mayıs Cuma günü yarışmacısı olarak Esma hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu gösterecek. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Esma hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim kim birinci oldu bu hafta? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim kim kazandı? Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Puan Durumu (Esma)

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Esma hanım yarıştı. Esma hanım evde ne kadar hamarat olduğunu gösterdi. Yaptığı yemekler ve temizliği ile izleyenlerden tam not alan yarışmacılardan biri olan Esma hanıma bugün verilen puanlar şöyle;

  • Rabia Hanım: 3 Puan
  • Zehra Hanım: 2 Puan
  • Derya Hanım: 3 Puan
  • Başak Hanım: 2 Puan

Esma Toplam Puan: 10

En Hamarat Benim Kim Birinci Oldu?

En Hamarat Benim de bu haftanın birincisi kim oldu? Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ve yeni yarışmacılarıyla FOX ekranlarında olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de Esma hanımın da puanlanmasının ardından bugün kazanan netlik kazandı. Evdeki hünerlerinden mutfaktaki hamaratlığına kadar puanlanan yarışmacılar final günün de büyük ödülü kazanmak istiyorlar. Büyük ödül 15.000 TL için verdikleri mücadele FOX ekranların izleyenleri ile buluşuyor. Bu haftanın en yüksek puanını alarak kazanan yarışmacısı ise;

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bu haftanın birincisi Esma ve Derya oluyor.

En Hamarat Benim 190. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim Puan Durumu 5 Mayıs 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler