Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 9 Mayıs 2022 Puan Durumu

9 Mayıs Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu program takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi her gün yeni bölümleri ve yarışmacılarıyla ekranlara gelen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Didem’in aldığı puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. En Hamarat Benim 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının ilk yarışmacısı olan Dideme verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Puan Durumu 9 Mayıs

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün Didem yarıştı. Evdeki hamaratlığı göstermek için kolları sıvayan Didem ilk olarak evin temizliğini daha sonra da ne kadar misafirperver olduğunu gösterdi. Yaptığı yemeklerle ve temizliğiyle bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Didem hanım diğer yarışmacılar tarafından yorumlandı ve puanlandı. Aldığı puanlar karşısında şaşkına dönen yarışmacımız sinirlerine hakim olamadı. Didem hanımı çileden çıkaran puanlara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Aleyna Hanım: 3 Puan
  • Yonca Hanım: 3 Puan
  • Meral Hanım: 4 Puan
  • Rukiye Hanım: 3 Puan

Didem Toplam Puan: 13

En Hamarat Benim 191. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 6 Mayıs 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler