Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Başak Kimdir? İnstagram Hesabı

En Hamarat Benim Başak Kimdir? FOX ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim de bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Başak program severler tarafından araştırılmaya başlandı. 2 – 6 Mayıs 2022 haftasının 4. günün de yarışan En Hamarat Benim Başak bu yazımızda sizlere tanıtacağız. En Hamarat Benim Başak Kimdir? En Hamarat Benim Başak kaç yaşında? En Hamarat Benim Başak nereli? En Hamarat Benim Başak instagram hesabı nedir?

En Hamarat Benim Başak Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Başak Topal ismi izleyicilerin dikkatini çekti. Yaptığı oryantal dansı insanları etkileyen ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Başak Topal yaptığı açıklamada ”Kendime aşırı güveniyorum 24 yaşında eli hamarat değil diyorlar ya şimdi görsünler ve izlesinler. El lezzetime güveniyorum pratik yemeklerin tam ustası benim iddialıyım ve benim iddiamın üstüne hiç bir yarışmacı benim üstüme yarışamaz” dedi.

  • 24 Yaşında
  • Dansçı
  • Aslen Sivaslı

En Hamarat Benim Başak İnstagram Hesabı

Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Başak Topal isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Başak Topal sosyal medya da paylaştığı fotolar ve videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “En Hamarat Benim Başak” ismi ile aranan yarışmacıyı bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar.

Başak Topal Resmi İnstagram Adresi: @bsk_topal

En Hamarat Benim 189. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim Zehra Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler