Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Esma Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

6 Mayıs En Hamarat Benim Yarışmacısı Esma Kimdir? En Hamarat Benim de bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Esma hanım program severler tarafından araştırılmaya başlandı. 2 – 6 Mayıs 2022 haftasının final günün de yarışan En Hamarat Benim Esma bu yazımızda sizlere tanıtacağız. En Hamarat Benim Esma Kimdir? En Hamarat Benim Esma kaç yaşında? En Hamarat Benim Esma nereli?

En Hamarat Benim Esma Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da final günün de yarışacak olan Esma Yavuzyiğit ismi izleyicilerin dikkatini çekti. Giydiği siyah kürküyle insanları etkileyen ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Esma Yavuzyiğit yaptığı açıklamada ”Çok hamaratımdır titizimdir kimsenin yaptığı işi beğenmem bir dakika yerimde oturmam evimi pırıl pırıl yaparım. Mutfakta çok iyimdir çok pratiğimdir 1 saat içinde çıkaramayacağım yemek yoktur. Yemeklerimi yiyen parmaklarımı da yer” dedi.

  • Aslen İzmirli
  • İstanbul Doğumlu
  • Evli
  • 4 Çocuğu 2 Torunu Var
  • Ev Hanımı

En Hamarat Benim 190. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 6 Mayıs 2022 Puan Durumu, Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler