Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Puan Durumu 3 Mayıs 2022 (Derya)

3 Mayıs Salı En Hamarat Benim de bugün Derya yarıştı. Bu haftanın ikinci gün yarışmacısı olarak ne kadar hamarat olduğunu gösteren Derya hanım diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 3 Mayıs Salı günü yapılan puanlama sonucunda Derya hanım kaç puan topladı? Kadir Ezildi bugün yarışan Derya hanıma kaç puan verdi? Merak edilen soruların cevaplarına detayları ile birlikte yazımızdan ulaşabilirsiniz.

En Hamarat Benim Derya Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak Derya hanımı puanlama öncesinde sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın güler yüzlü ve suskun gayet hanım efendi kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Derya Aydemir, En Hamarat Benim kameralarına yaptığı açıklama da ”en büyük benim kırmızı çizgim mutfaktır mutfakta kimseye iş yaptırmam. Lezzetlerime çok güveniyorum ve güvendiğim için de bu yarışmaya katılmaya karar verdim dedim ve en büyük destekçim eşim ve çocuklarım” dedi.  En Hamarat Benim Derya olarak internet ortamında araştırılan yarışmacı daha yakından tanıyalım.

  • 45 Yaşında
  • 23 yıllık evli
  • Kocaelili
  • 2 tane çocuğu var
  • Ev hanımı

 

En Hamarat Benim Puan Durumu 3 Mayıs

Ülkemizde en çok izlenen yemek programlarından biri olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Derya Aydemir’i sizlere tanıttık. Derya hanım yaptığı iddialı açıklamalar ile kendisinden biraz bahsetmişti. Suskunluğuma kimse aldanmasın diyen Derya Aydemir bugün evde ne kadar hamarat olduğunu diğer yarışmacılar ve izleyenlere gösterdi. Yaptığı yemekten temizliğine kadar puanlanan Derya Aydemir kaç puan aldı? İşte merak edilen sorunun cevabı.

  • Başak Hanım: 4 Puan
  • Zehra Hanım: 3 Puan
  • Esma Hanım: 3 Puan
  • Rabia Hanım: 3 Puan

Derya Toplam Puan: 13

En Hamarat Benim 187. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 2 Mayıs 2022 Puan Durumu (Zehra)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler