Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Puan Durumu 5 Mayıs 2022

5 Mayıs Perşembe En Hamarat Benim de bugün Başak hanım yarışacak. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Başak kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Başak kim? En Hamarat Benim 5 Mayıs Perşembe puanları sonucunda Başak hanım kaç puan aldı? 5 Mayıs Perşembe En Hamarat Benim bugün canlı puan durumu güncellenen yazımızla anı anında sizlerle olacak.

5 Mayıs Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 189. bölümün de Başak Topal ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Başak Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Başak hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Başak Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Rabia Hanım: 2 Puan
  • Zehra Hanım: 3 Puan
  • Esma Hanım: 3 Puan
  • Derya Hanım: 3 Puan

Başak Topal Toplam Puan: 11

En Hamarat Benim 189. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 4 Mayıs 2022 Puan Durumu (Rabia)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.