Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Entrevias 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Entrevias 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle. Netflix‘in orjinal içeriği olan ve 2022 yapımı olan bir İspanya drama dizisidir. İspanya da yayınlanan 1. sezonunun final bölümün de 1.8 Milyon kişiyi ekran başına kilitleyen Entrevias 1. Sezon 1. Bölüm ile ülkemiz de artık yayınlanacak.

Entrevias Konusu

Mahallesini ele geçiren uyuşturucu satıcıları 17 yaşındaki torununa da musallat olunca sabrı taşan bir savaş gazisi, sorunu kendi yöntemleriyle çözmeye karar verir. Torununu o bataklıktan çekip kurtarmak isteyen gazi için işler kolay olmayacaktır.

Entrevias 1. Bölüm İzle

Mahallesine sızan uyuşturucu satıcılarından nefret eden öfkeli bir savaş gazisi, çete tarafından baştan çıkarılan genç yaştaki torununu yola getirmek için harekete geçer. Irene’nin dayak yemiş bir halde eve gelmesinin ardından Tirso adaleti sağlamak için kolları sıvar.

Ezequiel, Nelson’u tehdit ederken yakalanır. Tirso, torununun başına daha korkunç şeylerin geldiğini keşfeder. Karısından baskı gören Santi, babasıyla yüzleşir. Sandro tarafından küçük düşürülen Ezequiel, uyuşturucu baronunu birlikte devirmek için Tirso’yu ikna etmeye çalışır. Bir psikolog Irene’yle görüşmek için eve gelir. Sandro’nun uyuşturucu stokunu bir gece kulübünde sakladığını düşünen Tirso, içeri girmek için Glaydys’den yardım alır. Irene yaşadığı tramvayla başa çıkmakla zorlanır.

Tirso, Nilson’a çalışması için bir fırsat verir ve Glaydys’i evinde yaşadığı Alicia ile yüzleşmeye zorlar. La Rosa da çalışmaya başlayan Nata, bir keşifte bulunur. Nata, Sandro’dan intikam almaya kalkar. Tirso, Irene’nin uyuşturucu kullandığını öğrenir.

Entrevias 1. Bölüm Fragmanı İzle

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler