Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle | Ebenin Avı

Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle. Dünyanın en büyük dijital platformu Netflix de yayınlanan Erşan Kuneri 8 bölümüyle üyeler tarafında şuana kadar en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Yayınlandığı tarihten bu zaman kadar Türkiye top 10 listesinde bir numarada yer alan Erşan Kuneri 1. sezon 2. bölüm yayına girmesiyle birlikte diziyi merak eden insanlar izlemek için araştırma yapmaya başladı.

Erşan Kuneri Konusu

Sinemanın tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü.

Erşan Kuneri Oyuncuları

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri 2. Bölüm İzle

Bu bölümün konusunun korku olduğunu sahnenin en başında Feride ile Tumtumun, Seyyal ile Erşan’ın 13. Cuma filmini sinema da izlemeye gittiklerin de anlıyoruz. Altın’ın ekibin kuru Murat’tan para alıp almadığını sorup gaza getirdiğini görüyoruz.

Sonrasın da Alev’in kendisini herkese çekici kılmak için ekibe karşı büyü kullanmasıyla korku türüne göndermelerle açıyoruz bu bölümü. Alev’in yaptığı büyüyü bulan Seyyal bu haberi ekibe verir ve ekip bunun intikamını Alev’den almak için kolları sıvar. Tabi Seyyal’in büyüyü kaldırmaya çalıştığı sırada çivi ve salatalık muhabbeti epey keyifli. Alev’den intikam almak için toplanan ekip önce Orhun Ve Altın’ın Alevi korkutmasıyla ortamı biraz germeye başlar daha sonra Feride’nin ruh çağırma tahtası getirmesiyle ortam daha da gergin olmaya başlar Alev için.

Yaşayan birinin ruhunu çağırma bahanesiyle planı başarılı bir şekilde gerçekleştirirler ve tüm ekip Alevden intikamını almış olur. Bu bölüm ilk bölüm kadar komik olmasa da yine de yer yer güldüren sahneleri var. Ancak ilk bölüme göre daha durağan bir bölüm olmuş.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler