Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle | Kooperatif Kemal

Erşan Kuneri 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle. Netflix platformunun en sevilen dizilerinden biri olan Erşan Kuneri 1. Sezon yayınlandı. 8 Bölümlük bir seri ile yayınlanan Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenler tarafından merak edilemeye başlandı. Erşan Kuneri 1. Sezon da en çok aranan bölümlerden biri de 3. Bölüm oldu. Bizde bu yazımızda Erşan Kuneri 1. Sezon 3. Bölüm de neler yaşandı onları sizlerle paylaşacağız.

Erşan Kuneri Oyuncuları Konusu

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Sinema tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü.

Erşan Kuneri 3. Bölüm İzle

Bu bölümün başlangıcın da muhabirler Erşan Kuneri’ye korku filminin korkunç olmadığı ile ilgili sorular soruyorlar ve daha sonra Erşan’ı tüm oyuncu kadrosunu toplamış bir şekilde Ateşle Dans filminin dans provalarını yaparken görüyoruz.

Tuntumla ile Altın isyan çıkararak ödül alacak bir Anadolu filmi yapmak istediklerini söylerler ve ekip ayrılarak iki farklı film çekmeye çalışır. Yoldaşların fazla çay içip simit yemesi üzerine Muammer yoldaşlardan sazla dayak yiyince Cem Yılmaz’ın yıllar önce gösterisin de yaptığı ve dillere pelesenk olmuş Faruk Eczanesi esprisinin dizi de kullanılması gayet güzeldi. Ekip işler yolun da gitmeyince Erşan Kuneri’nin çektiği Anadolu’yu anlatan sinemanın devrimci kimliğini yansıtmaya çalışan bir film yapmaya çalışıyorlar. Bu bölüm 2. bölüme göre biraz daha güzel ve hareketliydi.

Kooperatif Kemal filmin de ise ilk sahne de Fehim Ağa’yı görüyoruz ve bu karakter hatırlarsanız Yahşi Batı filmin de Şerif Loydun da Fehim ağanın şivesine benzer bir şivesi vardı. Bu iki karakterin birbirine biraz benzetilmesi çok çok iyi olmuş diyebiliriz. Köyün delisi Mestan rolündeki Tuntumise oyunculuğuyla güzel bir performans koymuş. Mestan’ın sürekli öğretmen Kemal’e ödül gelir mi sorusu da ülkemizin toplumsal konularını anlatan filmleriyle yurt dışın da ödüller kazanmasına yapılan atıflar da görülebilir.

Erşan Kuneri’nin bıyıklarını kesmesinin istediği Altın da Nazlı rolün de gayet başarılı. Köylülerle toplantı yapan öğretmen Kemal Ağadan istediği şeyleri söyler ve o sırada istedikleri şeylerden birisi renkli televizyondur. Bu sahnede Vizontele filmine güzel bir gönderme yapılır.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle | Ebenin Avı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 3.8]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler