Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 4. Bölüm Full İzle | Kötü Mal

Erşan Kuneri 1. Sezon 4. Bölüm Full İzle. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve güzel oyuncu Ezgi Mola’nın başrolün de yer aldığı Erşan Kuneri dizisinin 1. Sezonu Netflix platformunda üyelerle buluştu. Yayınlanan 3. bölümün ardından üyeler tarafından Erşan Kuneri 1. Sezon 4. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Dizi severlerin en çok araştırdığı Erşan Kuneri 4. Bölüm izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.

Erşan Kuneri Netflix

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri Kimdir?

Erşan Kuneri GORA, Arif V 216 ve Erşan Kuneri gibi yapımlarda Cem Yılmaz tarafından canlandırılmış kurgusal bir karakterdir.

Erşan Kuneri 4. Bölüm İzle

Erşan Kuneri 4. Bölümün başlangıcın da Erşan ve ekibini yaptıkları Kooperatif Kemal filminin ödülünü alırken görüyoruz. Ödül törenin de Muammeri donla görüyoruz. Hatırlarsanız bir önceki bölüm de Muammer Erşan’a filmin ödül alması halin de donla geleceğini söylemişti.

Erşan, Tumtum  ve Muammer arasındaki para sahnesi Arif ve 216 sahnesin de Arif ve Besim arasındaki 216 için ne kadar istiyorsun sahnesini akıllara getirdi. Daha sonra Muammerin bara bir atari aldığını görüyoruz ve bölümün kalan kısmı aslında Atari üzerinde devam ediyor. Atari geldiğin de Altın’ın bir bağımlı olduğunu görüyoruz ve yapacakları filminde bunun gibi bağımlılar için olduğunu anlıyoruz. Erşan’a bakanlıktan ve emniyetten gelen görevliler bağımlılık üzerine sosyal mesaj niteliğin de bir film yapmaları için bir bütçe verir.

Ekip Kötü Mal adıyla bu filmi yapar. Erşan bu filmde komiser Nihat karakterin de görüyoruz ve Nihat karakterinin Cem Yılmaz’ın Av Mevsimi filmin de canlandırdığı İdris karakteri gibi deri ceket giydiği dikkat çekiyor. Filmin başında dört polisi de görev başında uyuşturucuyu test edip kafayı bulma sahnesi yer yer komikti. Muammerin canlandırdığı uyuşturucu baronu tipi adeta Pablo Escobara benzetilmiş gibi. Komiser Nihat’ın annesinin de uyuşturucu batağına düşmüş olması Nihat’ı adeta daha da hırslandırmıştır.  Operasyon sırasında tanıştığı Ayşe’nin babasını ispiyonlaması üzerine çetenin yakalanması an meselesidir.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle | Kooperatif Kemal

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler