Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle | Faqbadi

Erşan Kuneri 5. Bölüm Full İzle. Cem Yılmaz ve Ezgi Mola’nın başrolün de yer aldığı Erşan Kuneri dizisinin 1. Sezonu Netflix platformunda üyelerle buluştu. Yayınlanan 4. bölümün ardından üyeler tarafından Erşan Kuneri 1. Sezon 5. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Dizi severlerin en çok araştırdığı Erşan Kuneri 5. Bölüm izlemek isteyenler internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı.

Erşan Kuneri İzle Netflix

Sinema tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü.

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri 5. Bölüm İzle

Bu bölüm de Alev karşımıza İranlı yönetmen Amin Feryadi ile çıkıyor. Daha sonra Muammerin barına gelen Alev ile İranlı yönetmen Amin Feryadi ile nişanlandığını öğreniyoruz. İranlı ünlü yönetmen Türkiye de polisiye türün de Galata Hançeri ismin de film çekecektir.

Erşan Kuneri bu filmi sabote edebilmek için her yolu dener. İranlı yönetmen Erşan’ın onu hırsızlıkla suçlamasının ardından Türkiye de film çekmekten vazgeçer ve ekip Alev’in parasıyla ”Faqbadi” filmini çeker. Faqbadi filminde ise ilk sahne siyah beyaz başlıyor öyle devam ediyor. Film de doğunun egzotik ve mistik havası konu edilmiş. Film de Erşan’ın canlandırdığı Faqbadi’nin insanlara 100 yıl yaşamayı vaat eden bedevinin yaptıkları anlatılıyor. Faqbadi’nin İngilizce anlamına İthaf ediliş şekli zekice yazılmış ve yüzler de tebessüm bırakmayı garanti ediyor. Gözleri görmeyen Faqbadi yardımcısı Nazarla birlikte köy köy gezip para karşılığın da insanları iyileştiriyor.

Gelen hastalardan biri ile ilişkiye giren Faqbadi’nin gözleri açılır ve artık film siyah beyaz değildir. Bura da gözleri görmeyen birini anlatırken filmin siyah beyaz olma fikri gayet güzel ve mantıklı olmuş. Faqbadi’nin artık hünerleri gider sadece cinsel ilişkiye girerek para kazanmaya başlar ve zengin olur.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 4. Bölüm Full İzle | Kötü Mal

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler