Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle | Blue Box

Erşan Kuneri 6. Bölüm Full İzle. Erşan Kuneri dizisinin 1. Sezonu Netflix platformunda üyelerle buluştu. Yayınlanan ilk 5. bölümün ardından üyeler tarafından Erşan Kuneri 1. Sezon 6. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Dizi severlerin en çok araştırdığı Erşan Kuneri 6. Bölüm izlemek isteyenler internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı.

Erşan Kuneri Konusu ve Oyuncuları

Sinema tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü.

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri 6. Bölüm İzle

Erşan Kuneri dizisi 6. bölümün başlangıcında Erşan’ı TRT den bir çocuğun Blue Box teknolojisinin getirdiğini ekibe söylerken görüyoruz. Tumtumun da Tunç Filmden süper kahraman filminde başrol teklifi aldığını söylemesi bizlere adeta bu bölümün süper kahramanla ilgili olacağı nitelikteydi.

Pek yakında filminden tanıdığımız Ahben rolüyle Zafer Algöz’ün dizi de ikinci bir karakteri canlandırması yüzlerde tanıdık bir karakter gülümsemesi bırakıyor. Ahben’in Pek Yakın da sürekli Enis Fosforoğlunu aradığı projenin daha başlangıcını bu bölüm de göremek bize mutluluk veriyor.  Ahbenle Erşan’ın diyalogları GORA filmin de Bobmarley Faruk’un Ayda Sevişenler projesine atıfta bulunulması gayet güzeldi. Ekipteki oyuncuların estetikle değişmesine tepki olarak yazılmış sahneler de aynı tip oyuncuların kulağına küpe olsun der gibiydi. Bu sahneler arasında Altın ve doktor arasındaki sohbette komik şekilde işlenmişti. Ahben’in yazdığı 2022 de geçen süper kahraman projesinin ismi Geleceğe Gidiş Dönüş olması da Geleceğe Dönüş serisine yapılmış güzel göndermeydi.

Filmin fazla maliyetli olması üzerine Erşan Ahbeni kovar ve yeni aldığı Blue Box teknolojisiyle Erman filmini çeker. Bilim kurgu türünün komedisine hakim bir Cem Yılmaz’ın bu kez süper kahraman filmlerinden feyz alınarak çekilmiş Kuru Ton gezegeninin kurtarmasını anlattığı filmi çok keyifli anlar yaşatıyor.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle | Faqbadi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler