Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle | Er-Man

Erşan Kuneri 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle. Ülkemizde milyonlarca üyesi bulunan Netflix de son zamanlar da en çok duyduğumuz Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Erşan Kuneri 1. Sezonuyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Netflix de top 10 dizi listesin de 1 numara da yer alan ve insanlar tarafından en çok araştırılan diziler arasın da yer alan Erşan Kuneri 1. Sezon 7. Bölümü yayınlanmasının ardından araştırılmaya başlandı.

Erşan Kuneri Kimdir?

Cem Yılmaz’ın yeni projesi Erşan Kuneri meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Öyle ki henüz yayına girmeden hatta fragmanı dahi çıkmadan dikkatleri üzerine topladı. Kara Komik filmi ile hüsrana uğratan ve artık güldürmüyor dediğimiz Cem Yılmaz umut bağlamak kaçınılmaz oldu. Cem Yılmaz gerek sahne şovları gerekse filmleri ile bizleri kahkahalara boğan biri. Fakat son film serisi Kara Komik filmler hayal kırıklığına uğratmıştı. Temelin de güzel film olsa da Cem Yılmaz’dan komedi beklediğimiz için yapım beklentilerin çok altında kaldı.

Erşan Kuneri Gora ve Arif 216 filmin de yer alan film yapımcı rolündeki hayali bir karakterdi. Karakter kısa süre ekranlarda görünse de izleyici tarafından çok beğenildi. Cem Yılmaz da bunu fark etmiş olacak ki dizisini çekeim demiş. Cem Yılmaz televizyonlardaki kısıtlamalardan dolayı dizinin Netflix platformunda yayınlanmasını istemiştir. Dizi de film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1975 – 1978 yıllarındaki hallerini göreceğiz. Diziyi izlerken çok eğleneceksiniz Cem Yılmaz da çok iddialı bu konuda. Film Yapımcısı Erşan Kuneri’nin farklı film türlerine yönelişine şahit olacaksınız. Sürekli erotik filmler çeken Erşan Kuneri farklı film türlerine yönelişine şahit olacağız bu yapımda.

Erşan Kuneri 7. Bölüm İzle

Bu bölümün başlangıcında Er-Man’ın tüm dünya basını önün de röportaj verdiğini ve bir ailenin televizyon önün de bu röportajı izlediğini görüyoruz. Songül’ün evrenden Er-Man’ı istemesi ile birlikte bölüm komediye dönmeye başlıyor.

Er-Man’ın Lale’nin sevgilisi başta olmak üzere herkese gözünden ateş fırlatması onun gibi onurlu bir süper kahraman için kabul edilmez olabilir. Ama Er-Man için bu rutin bir şey sayılabilir ve bunu sürekli yapması komedi dozunu olumlu olarak etkileyen bir detay olarak yorumlayabiliriz. Er-Man ve Aytaç’ın alkol alırken kızı Aparin muhabbeti de Erşan’ın çektiği ilk film olan Kuru Murat’a gönderme olmuş diyebiliriz. Er-Man babasına evleneceği kızın Lale olacağını söylemek üzere gezegeni Kuru Ton’a gider. Ancak babası konsül bahanesiyle Lale ile evlenemeyeceğini evrene mesaj gönderen Songül ile evleneceğini söyler.

İşte buda bizlere süper kahraman bir Türk kadını ile evlenirse neler olur? sorusunu sorduruyor ve eğlenceli sahneler geçiyor diyebiliriz. Özellikle Songül ile Er-Man arasında geçen diyaloglar ve sahneler gayet güzel işlenmiş. Süper kahraman pelerinine takı takılması gibi sahneler de bu bölüm de mevcut.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle | Blue Box

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler