Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Erşan Kuneri 1. Sezon 8. Bölüm Full İzle | Doyamadım

Erşan Kuneri 1. Sezon 8. Bölüm Full İzle. Netflix platformunda yayınlanan son zamanların en popüler dizisi Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Erşan Kuneri 1. Sezonuyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Netflix de top 10 dizi listesin de 1 numara da yer alan ve insanlar tarafından en çok araştırılan diziler arasın da yer alan Erşan Kuneri 1. Sezon 8. Bölümü yayınlanmasının ardından üyeler tarafından en çok izlenen bölüm oldu.

Erşan Kuneri Oyuncuları ve Konusu

Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Sinema tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü.

Erşan Kuneri 8. Bölüm İzle

Bu bölümün başlangıcında Tumtum ile Altın’ı daha önce oynadıkları kötü mal filmindeki polis karakterlerin spin off bölümünü çekerken görüyoruz. Erşan bu sahneler sırasın da sevdiği oyuncu arkadaşlarına kötü davranan yönetmenle kavga etmesi de güzel anlardan birisiydi.

Erşan’ın eline Doyamadım senaryosu geçer her şeyden vazgeçtiği sırada Türk sinemasının en acıklı profil filmlerinden biri olan filmi çekmeye karar verir. Doyamadım filmin de ise Erşan’ı Ercan karakterini canlandırırken görüyoruz ve film ilk sahnesin de Ercan’ın türkü söylemesiyle başlıyor diyebiliriz. Ercan her şarkı söylediğinde sevdiği birinin burnu kanar bu sahnelerde gördüğümüz Coşkun karakteri hatırlarsanız bir önceki bölümde abi beni de bir film de oynat diyen bir oyuncu tarafından canlandırılıyor. Ercan’ın sevdiklerinin bir bir hastaneye düşmesi bilimsel olarak aşkın insanı ölüme götürmesi işlenmiş. Daha sonra tüm bu olanların bir müzik yapımcısının arabesk ölsün ve caz müzik dinlensin diye yaptıkları anlatılıyor.

Filmin devamında kahramanımız Ercan hapishaneye girer. Ercan girdiği hapishane de de elinde sazıyla türkü söylemesi eski arabesk filmlerdeki sahneleri anlatması gayet güzeldi. Bu sahneler eski filmlerdeki cevher dolu sanatçıların hapiste bulunmasına gönderme olarak düşündürüyor izleyenleri.

Benzer İçerik: Erşan Kuneri 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle | Er-Man

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler