Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Gelin Evi 10 Mayıs Salı Puan Durumu açıklandı! Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Gülhan geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Gelin Evi programının en iddialı ismi olan Gülhan geline verilen puanlar şöyle.

Gelin Evi Puan Durumu Salı 10 Mayıs

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da izleyicileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Gülhan hanım yarıştı. Samsun Çarşambadan yarışmaya katılan yarışmacı aslen Diyarbakırlı.

25 Yaşında olan yarışmacımız inekleriyle tavuklarıyla tam bir Anadolu kadını. 9 yıllık evli olan gelinimiz bu haftanın ikinci günün de çeyizlerini sergiledi, düğün videolarını açtı. 10 Mayıs Salı günü Gülhan geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılınca bizde bu yazımızda Gelin Evi Gülhan’a verilen puanları listeledik.

  • Elif Gelin: 6 Puan
  • Sena Gelin: 7 Puan
  • Şerife Gelin: 7 Puan
  • Merve Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Gülhan Toplam Puan: 34

Gelin Evi 856. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Gülhan Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler