Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu

12 Mayıs Perşembe Gelin Evi Puan Durumu program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Gelin Evi programında Samsunlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Elif gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlama da Elif geline verilen puanlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Puan Durumu Perşembe

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün Elif Gelin yarıştı. 12 Mayıs 2022 Perşembe Show TV ekranlarında yayınlanan 858. bölümde yarışan Elif geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 4. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Elif geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Şerife Gelin: 6 Puan
  • Sena Gelin: 5 Puan
  • Gülhan Gelin: 4 Puan
  • Merve Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Elif Toplam Puan: 26

Gelin Evi 858. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 11 Mayıs Çarşamba

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler