Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 16 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

12 Mayıs Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Hafta içi her gün yeni bölümüyle Show TV ekranlarında yayınlanan başlıyor. Beş yeni evli gelinin yarıştığı bu program da çeyizlerden yemeklere, düğün videolarından ev düzenine kadar puanlama yapılıyor.  Final günün de en yüksek puanı alan gelin büyük ödül 10 çeyrek altının sahibi oluyor.

Gelin Evi Puan Durumu 16 Mayıs

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi 860. Bölümü ile bugün Show TV ekranlarında sizlerle oluyor. 16 – 20 Mayıs 2022 haftasının birinci günün de yapılan puanlama program severler tarafından merakla bekleniyordu. Yeni gelinlerin yarıştığı bu hafta da 16 Mayıs Pazartesi günü yarışan geline sunucu Aslı Hünel ve diğer gelinler kaç puan verdi? Bu haftanın birinci günün de yarışan gelinin çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı.

  • Leyla Gelin: 6 Puan
  • Yasemin Gelin: 5 Puan
  • Sahra Gelin: 5 Puan
  • Dilek Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Nur Toplam Puan: 29

Gelin Evi 860. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 13 Mayıs Cuma, Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler