Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 17 Mayıs Salı Puan Durumu

Gelin Evi 17 Mayıs Salı Puan Durumu açıklandı! Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Yasemin geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Gelin Evi programının en iddialı ismi olan Yasemin geline verilen puanlar şöyle.

Gelin Evi Puan Durumu Salı 17 Mayıs

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da izleyicileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Yasemin hanım yarıştı. İstanbul Pendik’ten yarışmaya katılan Yasemin aslen Bartınlı.

28 yaşında 4 aylık evli olan gelinimiz bu haftanın ikinci günün de çeyizlerini sergiledi, düğün videolarını açtı. 17 Mayıs Salı günü Gülhan geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılınca bizde bu yazımızda Gelin Evi Yasemin’e verilen puanları listeledik.

  • Leyla Gelin: 8 Puan
  • Nur Gelin: 10 Puan
  • Sahra Gelin: 8 Puan
  • Dilek Gelin: 9 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Yasemin Toplam Puan: 44

Gelin Evi 861. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 16 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler