Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 20 Mayıs Cuma Puan Durumu

20 Mayıs Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Dilek gelinin evine konuk olan diğer yarışmacılar kaç puan verdi? 16 – 20 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Puan Durumu (Dilek)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programın da Dilek gelin yarıştı. Bu haftanın en genç isimlerinden biri olan Dilek gelin güzelliğiyle bu haftanın dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Dilek geline verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Gelin Evi’nin 864. Bölümünde yarışan 27 yaşında, 1.5 yıllık evli Dilek sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı.

  • Sahra Gelin: 9 Puan
  • Nur Gelin: 10 Puan
  • Yasemin Gelin: 7 Puan
  • Leyla Gelin: 9 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Dilek Toplam Puan: 44

Gelin Evi Kim Birinci Oldu 20 Mayıs

Aslı Hünel’in sunumuyla Samsunlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Dilek gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 16 – 20 Mayıs haftasının birincisi Dilek ve Yasemin Gelin oldu.

Gelin Evi 864. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 19 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler