Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 23 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

23 Mayıs Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Hafta içi her gün yeni bölümüyle Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi bugün başlıyor. Beş yeni evli gelinin yarıştığı bu program da çeyizlerden yemeklere, düğün videolarından ev düzenine kadar puanlama yapılıyor.  Final günün de en yüksek puanı alan gelin büyük ödül 10 çeyrek altının sahibi oluyor.

Gelin Evi Puan Durumu 23 Mayıs

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi 865. Bölümü ile bugün Show TV ekranlarında sizlerle oluyor. 23 – 27 Mayıs 2022 haftasının birinci günün de yapılan puanlama program severler tarafından merakla bekleniyordu. Yeni gelinlerin yarıştığı bu hafta da 23 Mayıs Pazartesi günü yarışan geline sunucu Aslı Hünel ve diğer gelinler kaç puan verdi? Bu haftanın birinci günün de yarışan gelinin çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı.

  • Aleyna Gelin: x Puan
  • Özge Gelin: x Puan
  • Seda Gelin: x Puan
  • Kübra Gelin: x Puan
  • Aslı Hünel: x Puan

Duygu Toplam Puan: xx

Gelin Evi 865. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 20 Mayıs Cuma Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler