Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 3 Mayıs Salı Puan Durumu (Mine)

3 Mayıs Salı Gelin Evi Puan Durumu program severler tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi Show TV ekranların da yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşan Gelin Evi 3 Mayıs Salı günü yarışan Mine diğer gelinlerden kaç puan adlı? Güzel sunucu Aslı Hünel bugün yarışan Mine geline kaç puan verdi? Gelin Evi programında bu haftanın ikinci günün de Mine toplam kaç puan aldı? Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde.

Gelin Evi Puan Durumu 3 Mayıs

Gelin Evi’nin 851. Bölümünde; 26 yaşında, 2,5 yıllık evli Mine’nin evine konuk olundu. Mine Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve akşam yemeği için hazırladığı sunumları yorumlandı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında bu haftanın ikinci günün de yarışan Mine gelinin kaç puan aldığı izleyenler tarafından merak ediliyor. Bugün yaptığı sunumlardan, yemeklerden, ev düzeninden ve düğün videolarından puanlanan Mine gelin diğer yarışmacılar tarafından önce yorumlandı sonra puanlandı. Gelin Evi ikinci gün yarışmacısı Mine geline verilen puanlar şöyle;

  • Sinem Gelin: 5 Puan
  • Neslihan Gelin: 4 Puan
  • Hatice Gelin: 6 Puan
  • Derya Gelin: 8 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Mine Toplam Puan: 31

Gelin Evi 851. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 2 Mayıs 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler