Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 5 Mayıs Perşembe Puan Durumu

5 Mayıs Perşembe Gelin Evi Puanları açıklandı mı? Bursalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da Hatice gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? 5 Mayıs 2022 Perşembe günü yapılan puanlama da Gelin Evi Hatice kaç puan topladı? Aslı Hünel bugün kaç puan verdi? Gelin Evi 5 Mayıs Perşembe Puanları, Gelin Evi Hatice kim? Gelin Evi canlı puan durumu sizlerle.

5 Mayıs Perşembe Gelin Evi Puanları

Gelin Evi’nin 853. Bölümünde; 28 yaşında, 1.5 yıllık evli Hatice’nin evine konuk olundu. Hatice Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı.

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün ekranlara gelen Gelin Evi programın da Hatice gelin diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Çeyizlerinden sunumuna mutfak düzeninden düğün videolarına kadar diğer gelinler tarafından yorumlanan ve son olarak puan verilen Hatice gelin kaç puan aldı?

  • Sinem Gelin: 8 Puan
  • Neslihan Gelin: 6 Puan
  • Derya Gelin: 9 Puan
  • Mine Gelin: 10 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Hatice Toplam Puan: 41

Gelin Evi 853. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de başlıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 4 Mayıs 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler