Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Derya Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Gelin Evi Derya Kimdir? 02 – 06 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Derya gelin programda en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 3. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Derya gelin hakkında yapılan yorumlar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Gelin Evi programını takip eden program severler internet arama motorlarında Gelin Evi Derya araştırmaya başladı.

Gelin Evi Derya Kimdir?

Gelin Evi bu hafta Bursalı gelinlere konuk olmaya devam ediyor. Bu hafta da büyük ödülü olan 10 çeyrek altını kazanmak için yeni gelinlerin vereceği mücadele Show TV ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Derya gelin programda hafta başından beri konuk olduğu diğer yarışmacı gelinlere verdiği puanlarla gündeme geldi. Gelin evi Derya olarak artık tanınan yarışmacı hakkında merak edilenlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Yarışmaya Bursa Nilüfer’den katılıyor
  • Aslen de Bursalı
  • 27 Yaşında
  • 4.5 Yıllık Evli
  • Grafik tasarımı mezunu şuanda ev hanımı

Gelin Evi 852. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Mine Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler