Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Elif Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

9 – 13 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Elif kimdir? bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Bugün yayınlanan yeni bölüm de insanların dikkatini çeken Elif gelin internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Hafta içi sevilerek izlenen Gelin Evi programın da renkli kişiliğiyle izleyicileri kah kaya boğan Elif gelin perşembe günü evinde diğer gelinleri konuk etti.

Gelin Evi Elif Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Mayıs ayının 2. haftasında yarışacak olan Samsunlu yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Elif gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Elif gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Elif olarak aranmaya başlanan gibi yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Aslen Samsunlu
  • Samsun Atakum da yaşıyor
  • 31 Yaşında
  • Muhasebeci
  • 2 Yıllık Evli

Gelin Evi 859. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler