Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Gülhan Kimdir? İnstagram Hesabı

10 Mayıs Salı Gelin Evi Yarışmacısı Gülhan Kimdir? 9 – 13 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Gülhan gelin programda en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 2. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Gülhan gelin hakkında yapılan yorumlar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

Gelin Evi Gülhan Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta Samsunlu gelinlere konuk olmaya devam ediyor. Bu hafta da büyük ödülü olan 10 çeyrek altını kazanmak için yeni gelinlerin vereceği mücadele Show TV ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Gülhan gelin programda hafta başından beri konuk olduğu diğer yarışmacı gelinlere verdiği puanlarla gündeme geldi. Gelin evi Gülhan olarak artık tanınan yarışmacı hakkında merak edilenlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Aslen Diyarbakırlı
  • Samsun Çarşamba da yaşıyor
  • 25 Yaşında
  • 9 Yıllık Evli
  • Ev Hanımı

Gelin Evi Gülhan İnstagram Hesabı

İnstagram sayesin de günümüz de insanlar hakkında bilgilere ulaşmak oldukça kolaylaştı. İnsanlar günlük yaşamlarına dair tüm paylaşımlarını İnstagram üzerinden takipçileri ile paylaşabiliyor. Profilinde oluşturdukları özgeçmiş ile de nerede yaşadıklarını gerçek isimlerini öğrenmemizi sağlıyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evin de bu hafta yarışmacılarından Gülhan gelin de şuan en çok aranan kişiler arasında. İnstagram hesabı binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlanınca bizde Gelin Evi Gülhan olarak aranan yarışmacının sosyal medya hesaplarına ulaştık. İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üzerine çeken Aleyna Şeker’in 366 Gönderisi ve 255 Bin Takipçisi bulunuyor.

Gelin Evi Gülhan Resmi İnstagram: @gulhan_family

Benzer İçerik: Gelin Evi 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler