Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Hatice Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

2 – 6 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Hatice kimdir? bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Bugün yayınlanan yeni bölüm de insanların dikkatini çeken Hatice gelin internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Hafta içi sevilerek izlenen Gelin Evi programın da renkli kişiliğiyle izleyicileri kah kaya boğan Hatice gelin perşembe günü evinde diğer gelinleri konuk etti.

Gelin Evi Hatice Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Mayıs ayının 1. haftasında yarışacak olan yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Hatice gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya gergin geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Hatice gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında aranmaya başlanan gibi soruların cevaplarını yazımızda derledik.

  • Bursa Yıldırım da yaşıyor
  • Aslen de Bursalı
  • 28 Yaşında
  • 1.5 Yıllık Evli
  • Mimari Teknikerlik Mezunu
  • Şuan Ev Hanımı

Gelin Evi 853. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler