Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Kim Birinci Oldu? 27 Mayıs Cuma Puan Durumu

27 Mayıs Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Seda gelinin evine konuk olan diğer yarışmacılar kaç puan verdi? 23 – 27 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Puan Durumu (Seda)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programın da bugün Seda gelin yarıştı. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Seda gelin güzelliğiyle bu haftanın dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Seda geline verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Gelin Evi’nin 865. Bölümünde yarışan 24 yaşında, 1.5 yıllık evli Seda sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı.

  • Aleyna Gelin: x Puan
  • Özge Gelin: x Puan
  • Duygu Gelin: x Puan
  • Kübra Gelin: x Puan
  • Aslı Hünel: x Puan

Seda Toplam Puan: xx

Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Aslı Hünel’in sunumuyla All Star gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Seda gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 23 – 27 Mayıs haftasının birincisi xxxxx Gelin oldu.

Gelin Evi 869. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Dizipal Erşan Kuneri İzle – Güncel Adres

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler