Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Mine Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

2 – 6 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Mine gelin programda en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 2. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Mine gelin hakkında yapılan yorumlar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Gelin Evi programını takip eden program severler internet arama motorlarında Gelin Evi Mine kimdir? Gelin Evi Mine kaç yaşında? Gelin Evi Mine nereli? gibi sorularla arama başladırlar.

Gelin Evi Mine Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta Bursalı gelinlere konuk olmaya devam ediyor. Bu hafta da büyük ödülü olan 10 çeyrek altını kazanmak için yeni gelinlerin vereceği mücadele Show TV ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Mine gelin programda hafta başından beri konuk olduğu diğer yarışmacı gelinlere verdiği puanlarla gündeme geldi. Gelin evi Mine olarak artık tanınan yarışmacı hakkında merak edilenlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Bursa İnegöl de yaşıyor
  • Aslen Bulgar Göçmeni
  • 26 Yaşında
  • 2.5 Yıllık evli
  • Ev Hanımı

Gelin Evi 851. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 2 Mayıs 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler