Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 11 Mayıs Çarşamba

Gelin Evi 11 Mayıs Çarşamba puan durumu program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Gelin Evi programında Samsunlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Şerife gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlamalar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu 11 Mayıs

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Şerife gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 857. Bölümünde 25 yaşında, 4.5 yıllık evli Şerife’nin evine konuk olundu. Şerife Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Şerife geline diğer gelinler ve puanlarını verdiler. Şerife geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Elif Gelin: 8 Puan
  • Sena Gelin: 8 Puan
  • Gülhan Gelin: 5 Puan
  • Merve Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Şerife Toplam Puan: 34

Gelin Evi 857. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler