Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 13 Mayıs Cuma, Kim Birinci Oldu?

13 Mayıs Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Sena gelinin evine konuk olan diğer yarışmacılar kaç puan verdi? 9 – 13 Mayıs 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Puan Durumu (Sena)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programın da Sena gelin yarıştı. Bu haftanın en genç isimlerinden biri olan Sena gelin güzelliğiyle bu haftanın dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Sena geline verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Gelin Evi’nin 859. Bölümünde yarışan 23 yaşında, 8 aylık evli Sena sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı.

  • Şerife Gelin: 4 Puan
  • Elif Gelin: 4 Puan
  • Gülhan Gelin: 6 Puan
  • Merve Gelin: 10 Puan
  • Aslı Hünel: 10 Puan

Selin Toplam Puan: 34

Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Aslı Hünel’in sunumuyla Samsunlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Sena gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 9 – 13 Mayıs haftasının birincisi Şerife, Sena, Gülhan Gelin oldu.

Gelin Evi 859. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler