Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 18 Mayıs Çarşamba

Gelin Evi 18 Mayıs Çarşamba puan durumu program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Gelin Evi programında İstanbullu gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Sahra gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlamalar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu 18 Mayıs

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Sahra gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 862. Bölümünde 32 yaşında, 6 yıllık evli Sahra’nın evine konuk olundu. Sahra Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Sahra geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Sahra geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Leyla Gelin: 9 Puan
  • Nur Gelin: 4 Puan
  • Yasemin Gelin: 4 Puan
  • Dilek Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Sahra Toplam Puan: 31

Gelin Evi 862. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!


Benzer İçerik: Gelin Evi 17 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler