Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 2 Mayıs 2022

Gelin Evi 2 Mayıs Pazartesi Puan Durumu program severler tarafından merakla bekleniyordu. Ramazan Bayramına özel bölümüyle bugün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yarışmasında puan durumu açıklandı mı araştırılmaya başlandı. Her hafta beş yeni gelinin yarıştığı Gelin Evi programında bu haftanın birinci gün yarışmacısı olarak ekranlara gelen gelin kaç puan aldı?

Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi’nin 850. bölümünde bu haftanın birinci günü yarışmacısı gelinin evine konuk olundu. Birinci olmak ve altınları kazanmak isteyen yarışmacımız sunumuyla tüm iddiasını ortaya koyarken, çeyizlerini sergiledi. Gelinimizin düğün görüntülerine bakılarak, ev dekorasyonu değerlendirildi.

  • Sinem Gelin: 7 Puan
  • Mine Gelin: 6 Puan
  • Hatice Gelin: 7 Puan
  • Derya Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Neslihan Ardıç Toplam Puan: 35

Gelin Evi 850. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 29 Nisan 2022 (Merve), Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler