Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 4 Mayıs 2022

4 Mayıs Çarşamba Gelin Evi puan durumu program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Gelin Evi programında Bursalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Derya gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlanmış.

Gelin Evi Puan Durumu 4 Mayıs

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Derya gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 852. bölümünde 27 yaşında, 4.5 yıllık evli Derya’nın evine konuk olundu. Derya Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Derya geline diğer gelinler ve puanlarını verdiler. Derya geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Sinem Gelin: 4 Puan
  • Neslihan Gelin: 5 Puan
  • Hatice Gelin: 5 Puan
  • Mine Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Derya Toplam Puan: 29

Gelin Evi 852. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de başlıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 3 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler