Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 6 Mayıs 2022, Bu Hafta Kim Kazandı?

6 Mayıs Cuma Gelin Evi Puan Durumu program takipçileri tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla başlayan Gelin Evi yarışmasında bu haftanın kazananı hangi gelin oldu? Final günün de yarışan Gelin Evi Sinem kaç puan aldı? 2022 yılının 2 – 6 Mayıs haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Puan Durumu (Sinem)

Bu haftanın final günün de Bursalı Sinem gelin Show TV ekranların da izleyenler ile buluştu. Uzun boyu ve güzelliğiyle bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Sinem gelinin evine konuk olundu. Sinem Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı. Sinem geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Hatice Gelin: 8 Puan
  • Neslihan Gelin: 7 Puan
  • Derya Gelin: 9 Puan
  • Mine Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Sinem Toplam Puan: 38

Gelin Evi Kim Birinci Oldu 6 Mayıs?

Aslı Hünel’in sunumuyla Bursalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Sinem gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak. Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Ramazan bayramına özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 2 – 6 Mayıs haftasının birincisi Hatice Gelin oldu.

Gelin Evi 854. Bölüm İzle

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de başlıyor. İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 5 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler