Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 9 Mayıs 2022

9 Mayıs Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu açıklandı! Hafta içi her gün yeni bölümüyle Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi bu hafta Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Samsunda. Beş yeni evli gelinin yarıştığı bu program da çeyizlerden yemeklere, düğün videolarından ev düzenine kadar puanlama yapılıyor.  Final günün de en yüksek puanı alan gelin büyük ödül 10 çeyrek altının sahibi oluyor.

Gelin Evi 9 Mayıs Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi 855. Bölümü ile bugün Show TV ekranlarında sizlerle oluyor. 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının birinci günün de yapılan puanlama program severler tarafından merakla bekleniyordu. Samsunlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da 9 Mayıs Pazartesi günü yarışan geline sunucu Aslı Hünel ve diğer gelinler kaç puan verdi? Bu haftanın birinci günün de yarışan gelinin çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı.

  • Elif Gelin: 5 Puan
  • Sena Gelin: 6 Puan
  • Şerife Gelin: 5 Puan
  • xxxxx Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Merve Toplam Puan: 31

Gelin Evi 855. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 6 Mayıs 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler