Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Aslıhan Kimdir? İnstagram Hesabı

Gelinim Mutfakta Aslıhan Kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta Miyase gelinin elenmesinin ardından yerine katılan yeni yarışmacı Aslıhan izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Aslıhan kimdir? Hafta içi sevilerek izlenen Gelinim Mutfakta Aslıhan kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Aslıhan nereli? Gelinim Mutfakta Aslıhan instagram hesabı ne? Gelinim Mutfakta Aslıhan evli mi? Gelinim Mutfakta Aslıhan nişanlı mı? merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda.

Gelinim Mutfakta Aslıhan Kimdir?

Miyase ve Sevilay hanımın yerine gelen Aslıhan-Nuray ikilisi bugün ilk yarışmalarına çıktılar. Program boyunca efendi kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Aslıhan gelin izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Bizlerde yaptığımız araştırma da Aslıhan gelin hakkında ulaştığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacısı Aslıhan Kaya Yiğit evli. Baturalp adından bir oğlu var. Aslıhan gelin şuan ev hanımlığı yapıyor. Oldukça iddialı biri olduğunu söyleyen Aslıhan bu yarışmaya daha önce katıldım ne kadar başarılı olacağımı bu defa göreceksiniz diyerek diğer gelinlere göz dağı verdi.

Aslıhan Kaya Yiğit İnstagram Hesabı

13 Mayıs 2022 tarihin de elenen Miyase gelinin yerine katılan yeni yarışmacı Aslıhan Kaya’nın sosyal medya hesapları insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Günümüz de en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen instagram da hesabı bulunan Aslıhan gelin yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. İnsanlar instagram da onu artık Gelinim Mutfakta Aslıhan diye aramaya başladılar.
Aslıhan Kaya Gelinim Mutfakta programına katılmasıyla birlikte instagram sayfasını takip eden kitlenin bir anda artış sağladığını gördü. Sosyal medyasını oldukça aktif kullanan Gelinim Mutfakta Aslıhan Kaya’nın hesabına ulaştık.
Aslıhan Kaya Yiğit Resmi İnstagram Adresi: @aslihankyya

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler