Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Edanur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta Edanur Kimdir? 9 Mayıs Pazartesi yayınlanan 926. bölüm de Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan Edanur program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Nursel Ergin ile Gelinim Mutfakta bu hafta katılan Edanur kimdir? Gelinim Mutfakta Edanur Kaç Yaşında? Gelinim Mutfakta Edanur Nereli? gibi merak edilen tüm soruların cevaplarını yazımızda derledik.

Gelinim Mutfakta Edanur Kimdir?

9 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser yarışmaya kaynanası ile birlikte katıldı. Elinin lezzetine kanıtlamak, bilezik ve çeyrek altın almak için yarışmaya dahil olan Edanur, yarışmada kalıcı olmak istiyor.Gelinim Mutfakta programın da her hafta bir gelin 5 bileziğin sahibi olurken, bir gelin de yarışmaya veda ediyor. Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta programında en düşük puanı alarak veda eden Gözde gelin olmuştu.

Bu hafta onun yerine katılan Edanur gelin izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve internet ortamında aranmaya başlandı. Bu hafta Kanal D ekranlarında diğer gelinlerle birlikte yarışacak olan Edanur  gelin hakkında bizlerde okurlarımızın isteği üzerine bir araştırma yaptık. Gelinim Mutfakta Edanur olarak araştırılan yeni yarışmacı hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarına ulaşmaya çalıştık. Ulaştığımız bilgileri aşğıda liste halinde sizlere hazırladık.

  • 26 Yaşında
  • Aslen Karabüklü
  • 3 Yıllık Evli
  • Karabük Safranbolu da Yaşıyor
  • Ev Hanımı

Gelinim Mutfakta Edanur İnstagram Adresi

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser İnstagram da yaptığı paylaşımlarla insanların ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Gelinim Mutfakta Edanur” ismi ile araştırılan yeni yarışmacı sebebini bilmediğimiz bir şekilde fazla araştırmaya başlandı.

Resmi İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan Edanur Ayan Keser’in 63 gönderisi 1.030 takipçisi bulunuyor. Gelinim Mutfakta programına katılımının ardından takipçi sayısında oldukça artış görünen Edanur Ayan Keser’in profili şuanda herkese açık. Yarışmacıyı merak eden program severler İnstagram hesabına giderek paylaşımlarına bakabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser Resmi İnstagram Adresi: @edanurayannn

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta Çeyreği Kim Aldı? 9 Mayıs Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler