Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Selma Kimdir? İnstagram Hesabı

Gelinim Mutfakta Selma Kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta Eda Nur gelinin elenmesinin ardından yerine katılan yeni yarışmacı Selma izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Selma kimdir? Hafta içi sevilerek izlenen Gelinim Mutfakta Selma kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Selma nereli? Gelinim Mutfakta Selma instagram hesabı ne? Gelinim Mutfakta Selma evli mi? Gelinim Mutfakta Selma nişanlı mı? merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda.

Gelinim Mutfakta Selma Kimdir?

Eda Nur ve Gülten hanımın yerine gelen Selma-Figan ikilisi bugün ilk yarışmalarına çıktılar. Program boyunca efendi kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Selma gelin izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Bizlerde yaptığımız araştırma da Selma gelin hakkında ulaştığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacısı Selma Yelten 8 yıllık evli. Aslen Ispartalı olan Selma’nın bir oğlu var. Selma gelin şuan ev hanımlığı yapıyor. Oldukça iddialı biri olduğunu söyleyen Selma bu yarışmaya daha önce katıldım ne kadar başarılı olacağımı bu defa göreceksiniz diyerek diğer gelinlere göz dağı verdi.

Gelinim Mutfakta Selma İnstagram Hesabı

23 Mayıs 2022 tarihin de elenen Edanur gelinin yerine katılan yeni yarışmacı Selma Yelten’in sosyal medya hesapları insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Günümüz de en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen instagram da hesabı bulunan Selma gelin yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. İnsanlar instagram da onu artık Gelinim Mutfakta Selma diye aramaya başladılar. Selma Yelten Gelinim Mutfakta programına katılmasıyla birlikte instagram sayfasını takip eden kitlenin bir anda artış sağladığını gördü. Sosyal medyasını oldukça aktif kullanan Gelinim Mutfakta Selma Yelten’in hesabına ulaştık.

Selma Yelten Resmi İnstagram Adresi: @selmayelten32

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler