Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Grimm 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Grimm 1. Sezon 1. Bölüm İzle. beIN CONNECT orjinal dizisi Grimm 1. Sezon fragmanı yayınlandı. Üyeler fragmanı izledikten sonra uzun zamandır bekledikleri 1. bölüm nihayet dizi severlerle buluştu. 2022 yapımı fantastik kategorisin de olan Grimm dizisini izlemek isteyen binlerce üye olmayan insanlar 1. bölümü bedava izlemenin yollarını araştırmaya başladı. 22 bölümlük bir seriden oluşan 1. sezonu ile izleyenlerden tam not alan dizinin 1. bölümü hakkında ulaştığımız yorumları haberimizde derledik.

Grimm Dizi Konusu

Cinayet masası dedektifi Nick Burkhardt, insanlığı doğaüstü yaratıklardan koruyan seçkin avcıların soyundan geldiğini keşfettiğinde hayatı tamamen değişir. Bugüne kadar dinlediğiniz masalların “Grimm”in fantastik dünyasında yeniden yorumlanışına tanıklık edeceksiniz.

Portland polisi Nick Burkhardt birçok korkunç olay yeri görmüş olmasına rağmen, görmeye başladığı tuhaf görüntülere hazırlıksız yakalanır; Nick görünüşte gayet normal olan insanların bir anda korkunç canavarlara dönüştüklerini görmektedir. Hayattaki tek akrabasının ziyaretiyle gerçeği öğrenen Nick doğaüstü yaratıkları görebilme yeteneğini ailesinden miras almıştır. Bir “Grimm” olarak, insanlarla mitolojik varlıklar arasındaki dengeyi korumakla görevlidir. Değişmiş “Büyük Kötü bir Kurt” (Blutbad) olan Monroe en yakın dostu ve ortağı olur.

Grimm Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Nick Burkhardt – David Giuntoli
Hank Griffin – Russell Hornsby
Juliette Silverton – Bitsie Tulloch
Eddie Monroe – Silas Weir Mitchell
Yüzbaşı – Sasha Roiz
Rosalee Calvert – Bree Turner
Çavuş Wu – Reggie Lee
Adalind Schade – Claire Coffee
Eric Renard – James Frain
Dr.Harper – Sharon Sachs
Marie Kessler – Kate Burton
Bud – Danyy Bruno

Grimm 1. Bölüm İzle

Cinayet masası dedektifi Nick, bazı insanların anlık olarak canavara dönüştüğünü görmeye başlar. Çok geçemeden bu yeteneğinin aileden aktarıldığını fark eder. Nick ile Hank, bir ailenin evindeki tecavüz olayını araştırmaya başlarken ailenin sıra dışı geleneklere sahip olduğunu keşfederler.

Yoğun miktarda arı zehrine maruz kalan avukatın ölümünü araştıran Nick, ailesinden kalan kitapların da yardımıyla cinayeti çözmeye çalışmaktadır. Nick, Portland’da bir dizi kayıp vakasının küçük bir otelin sahibiyle bağlantısını ve otel sahibinin hipnotik olduğunu keşfeder. Arabasın da ölü bulunan bir müzik öğretmeninin araştıran Nick ve Hank, okuldan atılan bir öğrenciyi sorguya alırlar. Nick, bir kundaklama vakasını incelerken uzun süre devam eden bir kavganın ortasında kalır. Monroe ise vahşi yönünü kontrol etmeye çalışır.

Ormanın derinliklerin de gizemli bir cinayet Nick ile Hank’in eski bir vakayı yeniden açmalarına sebep olurken Nick, Monroe’dan yardım ister. Kaçak bir mahkum intikamın peşinde Portland’a dönerken olağan dışı gücü ve acıya karşı dayanıklılığı Nick’in dikkatini çeker.

Benzer İçerik: Entrevias 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler