Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Full İzle

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Full İzle. Bazı filmler insanı gerçekten içine çeker ve yıllar geçse de etkisini sürdürmeyi başarır. Bu filmlerden biri de Hızlı ve Öfkelidir. Şuana kadar 9 filmi olan bu seri yayınlandığı tarihten itibaren en çok izlenen filmler arasında yer alıyor. Bu derece başarılı olan Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncusu insanlar tarafından heyecanla bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 Oyuncuları ve Konusu

Kadroda Diesel, Larson ve Momoa’nın yanı sıra Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris ve Sung Kang’un yer alması beklenen yapımın yönetmen koltuğunda Jutin Lin oturacak. Hızlı ve Öfkeli 10, Justin Lin ve Dan Mazeau tarafından yazılan yakında çıkacak bir Amerikan aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu ana filmi ve on birinci uzun metrajlı filmi olan Hızlı ve Ökeli 9’un devamı niteliğindedir. Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu devam halkasında, zorlu bir görevle karşı karşıya olan Dominic Toretto ve ekibinin hikayesini konu ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 Ne Zaman Çıkacak

Serinin onuncu filminin aslında 2 Nisan 2021’de vizyona girmesi planlanıyordu açıkçası bu olmadı. Diesel’in söylemesine rağmen Hızlı ve Öfkeli 10 için yeni bir çıkış tarihi henüz onaylanmadı. Lin’in yöneteceği serinin 10. filminin 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 İzle

2001 yılında ilk filmi ile otomobil ve yarış severleri kendilerine bağlayan fakat son bölümleriyle gittikçe fantastikleşen Hızlı ve Öfkeli serisi bir çok insanın gönlün de taht kurmayı başardı. Özellikle seri de çok büyük rolü bulunan Paul Walker’ın ölümü ile bütün dünya sarsılmıştı. Paul Walker’ın ölümünden sonra serinin devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu.

Amerikalı yasadışı bir sokak yarışı ve silahlı bir soygunu anlatan, hem aksiyon filmleri hem de medya filmleri kategorilerine dahil olan bir serinin adıdır. Universal Pictures tarafından dağıtılan filmin ilk serisi 2001 yılında çıkmıştır. 2001 senesinde yapılmış ilk seri, dünya genelinde çok büyük bir hasılat elde etmeyi başarmıştır. İzleyicilerin beğenisi toplayan film serisi, 8 filmden oluşur. Ancak dağıtıcı firma Universal Pictures, serinin9.filminin 2020’de 10.filminin ise 2021’de çıkacağını ve bunların final filmleri olacağını duyurmuştur. Hızlı ve Öfkeli serisi ve konusu, Holywood’un en yaratıcı ve en güvenilir serileri arasında göze çarpar. Seyircilerini eğlendirmeyi amaçlayan bir çeşit yaz filmidir. Söz konusu eğlenceli yaz filmi, başladığı bu eğlenceli yolculukta serinin 8.filmini de geride bırakmıştır. Yakın zamanda çıkmış olan spin-off projesi kapsamında oluşturulan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ile izleyici kitlesini genişletmeyi başarmıştır.

Geride bıraktığı yıllar içerisinde Hızlı ve Öfkeli film serisi, birkaç sokak yarışçısını anlatan konusuyla, birden fazla kıtayı kapsayan ve bir düzineyi geçen karakteriyle uluslararası bir suç destanına dönüşmüştür. Hızlı ve Öfkeli film serisinin sevenleri de farklı değişimler içerisine giren serinin farklı farklı filmlerini beğenerek izlemeye devam etmektedir.

Benzer İçerik: Yolun Açık Olsun Filmi Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler