Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Disney+

Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Disney Plus platformunda yayınlanacak olan son zamanların en aksiyonlu dizisi Kaçış 1. Sezonuyla izlenme rekorları kırmaya geliyor. Engin Akyürek tarafından kaleme alınan ve Disney Plus da en çok izlenen diziler listesin de 1 numara da yer almak isteyen Kaçış 1. Sezon Bölümleri fragmanının yayınlanmasının ardından üyeler tarafından en çok beklenen dizi oldu.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı dram, aksiyon ve macera türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın otururken; dizide Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Kaçış Dizisi Konusu

Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ ilk Türk içeriğini açıkladı: ‘Kaçış’.

‘Kaçış’ dizisinin konusu savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ ta yayınlanacak.

Merakla beklenen dizinin setinden ilk kareler yayınlandı. ‘Kaçış’ setinden paylaşılan ilk fotoğraflar, dizinin hikayesinin yanı sıra aksiyon dolu güçlü atmosferi ile de merak uyandırdı.

Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Disney Plus 14 Haziran’da Türkiye’de ki faaliyetlerine başlayacağını bildirdi. Marvel serisinden birçok filme kadar Disney Plus’da yer alacak iken Türkiye’de başlayacak olan yapımlar ise her gün açıklanmaya devam ediyor. Disney Plus Kaçış dizisi ile birlikte Türkçe içerik sayısı 10’a ulaştı. 14 Haziran’a kadar birçok projeden bilgiler gelmeye devam edecek iken Kaçış dizisine dair detaylarda paylaşılıyor.

Benzer İçerik: Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle Disney Plus

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler