Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kaçış Dizisi Nerede Çekildi? Oyuncuları ve Konusu

Disney+ platformunda yayınlanacak olan Kaçış Dizisi Nerede Çekildi? 14 Haziran da 1. sezonu ile üyelerle buluşacak Kaçış’ın fragmanı yayınlanmasının ardından insanlar Dizinin nerede çekildiğini araştırmaya başladı. Aksiyon dolu sahneleriyle insanlarda heyecan uyandıran Kaçış dizisi oyuncuları ve konusu ile çok yakında Disney+ da olacak.

Kaçış Oyuncuları

Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus, muhteşem yapımlarla izleyicisiyle buluşmaya başladı. Türkiye’de seyircisiyle buluşur buluşmaz ilk yapım olacak olan Kaçış dizisinde Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alacak.

Kaçış Konusu

‘Kaçış’ dizisinin konusu savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ ta yayınlanacak.

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı Kaçış dizisi 1. Sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. O Medya ve Same Film imzalı Kaçış dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Tanıtım fragmanı kısa sürede büyük ilgi gören Kaçış dizisi Mardin’in Ezidi Köyün de çekilmektedir.

Benzer İçerik: Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Disney+

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler