Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kıyma 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle

Kıyma 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle. BluTV platformunun orijinal dizisi Kıyma 1. sezonu yayınlandı. Dizi severler tarafından heyecanla beklenen dizinin 2 bölümü yayını girdi. İlk 2 bölümü izleyen üyeler Kıyma 1. Sezon 3. Bölümü araştırmaya başladı. Yayınlanan ilk 2 bölüm de insanlar da heyecan uyandıran Kıyma 1. Sezon 3. Bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

Kıyma Dizisi Konusu

BluTV, en sevilen yapımlarından biri olan ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’nın yaratıcılarından yeni bir diziyi izleyicileriyle buluşturuyor. ‘Kıyma’, Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla yaşadıkları anlatılıyor. Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Kıyma 3. Bölüm İzle

Adana’dan büyük hayallerle İstanbul’a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ömer, Tufan ve Poyraz her şeye rağmen hayatlarını yoluna sokmaya çalışırken mahallede baş etmeleri gereken yeni bir tehlike doğar.
Ömer, Poyraz ve Tufan 3 yıl hapiste yattıktan sonra Adana’dan İstanbul’a gelip bir kebapçı açarlar. Artık illegal dünyayla işleri bitmiştir. Ancak gerçekler planladıkları gibi olmaz. İstanbul’da daha dükkanı kiralarken dolandırılınca paralarını geri almak için girdikleri yolda yeni bir dünyayla karşılaşırlar. Büyük ve saygı duyulan bir mafya babası olan Dayı’nın güvenini kazanırlar. Dayı’nın oğlu Yiğit ilk günden beri Ömer, Poyraz ve Tufan’a düşman olur, daha sonra da karşılarına çıkacaktır.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 6 Ortalama: 3.8]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler