Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kıyma 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Kıyma 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle. BluTV de yayına giren son zamanların en popüler dizisi Kıyma’nın 1. Sezonı yayında. Üyeler tarafından heyecanla beklenen Kıyma 1. Sezonu 5. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Kıyma 1. Sezon 5. Bölüm hakkında ulaştığımız bilgileri haberimizin devamında sizlerle paylaştık.

Kıyma Dizisi İzle

Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. Tabi ki bu büyük şehir İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Suç ve aksiyonun bolca yer alacağı ‘Kıyma’da özlenen sokak mizahı da özellikle karakterler arası diyaloglarda yaşanacak. Hapisten çıktıktan sonra Adana’dan ayrılıp İstanbul’da temiz bir hayat kurmaya gelen Ömer, Poyraz ve Tufan bütün umutlarını kıyma kebabına bağlıyor. Açtıkları dükkan Ömer, Poyraz ve Tufan için hayatlarındaki en önemli şey olacak.

Kıyma Dizisini Nereden İzleyebilirim?

BluTV de bu sezon birbirinden orijinal filmler ve dizileri HD kalitede izleme imkanı sunuyor. BluTV üye olarak tablet, bilgisayar ve mobilden dilediğiniz yerde izleme imkanı sunuyor. Aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 29,90 TL. Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 29,99 TL. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 190,80 TL’dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 15,90 TL x 12 taksit yapabilirsiniz.

Benzer İçerik: Kıyma 1. Sezon 4. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler