Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 66. Bölüm Full İzle | 6 Mayıs Cuma

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 66. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 66. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 66. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 66. Bölüm Tek Parça İzle.

Konuşanlar 66. Bölüm İzle

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 66. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Konuşanlar 66. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde bu hafta kimin konuk olacağını yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. Konuşanlar 66. Bölüm de izleyenlerin merak ettiği hangi ünlünün geleceği hakkında araştırma yaptık. EXXEN platformunun en sevilen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden takipçilerini ve üyelerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak.

Hasan Can Kaya Konuk ettiği insanlar arasından 5 – 6 kişi seçerek insanların belki de normal hayatta birbirine çekinerek soracağı soruları seçtiği kişilere soran Hasan Can Kaya ve orada bulunan ve ekran başında izleyenler alınan cevaplarla gülme krizine girecek.

Konuşanlar 66. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 59 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 66. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 66. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar son bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 65. Bölüm Full İzle | 29 Nisan Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
1 yorum
  1. harika diyor

    harika bir bölümdü tebrikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler