Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 68. Bölüm Full İzle | 20 Mayıs Cuma

20 Mayıs Cuma Konuşanlar Son Bölüm İzle, Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 68. Bölüm Full İzle, EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 68. Bölüm Tek Parça İzle.

20 Mayıs Cuma Konuşanlar 68. Bölüm Full İzle. EXXEN üyeleri tarafından merakla beklenen Konuşanlar 68. Bölüm her zamanki günün de yeni bölümüyle üyeler ile buluşacak. Konuşanlar ile Hasan Can Kaya arasındaki eğlenceli sohbet 68. Bölüm de yine devam edecek. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 68. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun.

Konuşanlar 68. Bölüm İzle

Komedyen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 68. bölümü izlemek isteyen insanlar şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce kişi internet ortamında Konuşanlar 68. Bölümü araştırmaya başladı. Konuşanlar programını izlemek için binlerce kişi EXXEN platformuna üye oldu diyebiliriz.

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki olayları açıklıkla net bir şekilde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda konuk olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor. Herkesin cesaret edemediği konuların bu program da rahatça konuşulması belki de bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen olayları sıçış hikayelerini anlatan insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Konuşanlar Son Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 67. Bölümü sizler de izlemek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

EXXEN platformuna üyelik açarken 1 haftalık ücretsiz deneme veriliyor. Sürenin sonunda platformu kullanmaya devam etmek için “Reklam Var” ya da “Reklam Yok” seçeneklerinden birini tercih ederek ücretli üyeliğe geçmeniz gerekiyor. Reklamlı paket 9.99 TL, reklamsız paket ise 19.99 TL. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 68. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 68. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar 68. bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 67. Bölüm Full İzle | 13 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler